+420 724 002 006 info@al-pro.cz

Viñedos Marchigue

Po desetiletí rodina Errazuriz Ovalle produkuje víno na více než 2700 ha v údolí Colchagua. Každý rok se v krásných oblastech Viñedos Marchigue urodí červená a bílá odrůda hroznů. Marchigüe vinice jsou umístěny na západní straně údolí Colchagua; Výjimečná oblast s mimořádným podnebím a světlem. Kromě toho se některé z našich bílých hroznů vyrábí v údolí Curicó, kde převažuje výroba Sauvginon Blanc.

Marchigüe Private Collection pochází z našich nejlepších vinic. Tato vynikající vína jsou lahodná a složitá na nosu a patře, se zralými a koncentrovanými ovocnými příchutěmi. V průběhu celého roku jsou vinné révy ořezávány a drženy odbornými rukama. Během sklizně jsou hrozny vybírány a přepravovány v malém množství do sklepa. Zrající v dubových sudech po dobu 24 měsíců, výsledkem je vyvážené víno s příchutí černého ovoce a grafitovými tóny, skvělou aromatickou složitostí a vynikajícím vývojem v průběhu času.

Liebre

Marchigüe, v domorodém jazyce znamená “Land of Hares“. To se nachází v oblasti údolí Colchagua, které přijímá velmi málo vody, má suchou půdu. V této teplé a suché oblasti, která je kolébkou našich nejlepších hroznů, se narodil Marchigüe Liebre, ovlivněný jednoduchým venkovním stylem. V místě, kde vyrůstají hladké kopce a kde stále můžeme slyšet rychlý cval zvířat která dala název oblasti.

Liebre

Tricyclo je více než kombinace odrůd, jedná se o harmonickou směs charakterů. Naše Merlot a Syrah jsou sklizeny v kopcích Santa Ana, charakterizované tím, že dodávají tělo a barvu. Náš Cabernet Sauvignon pochází ze slavných kopců Santa Marta, které dodávají bobulím vyváženou kyselost a svěžest. Naše vinice San Juan nám dávají Malbec, který je charakterizován svými dobře definovanými purpurovými tóny a hedvábně hladkou strukturou. Pobřežní vlivy našich vinic San Enrique nám dávají Cabernetový frank s přirozenou rovnováhou mezi kyselostí a zralostí.

Botella-Mapa
Botella-Mapa
Botella-Mapa

Sedlecká vína, vína poetická

 

Naše vinařství patří k tradičním výrobcům kvalitních přívlastkových vín, která se rodí v nádherném regionu v okolí Mikulova a u největšího moravského rybníku Nesyt. Naše vína byla podávána na slavnostních tabulích pro anglickou královnu Alžbětu II. a manželku amerického prezidenta Hillary Clintonovou. Naší snahou především je, aby vína byla v souznění se zdejším terroir a naplno vynikla jejich poetika.

Tramín červený 2012, ledové

Víno má výraznou vůni s prvky květů růží, exotického ovoce a medu. Chuť je těžká, extraktivní, kořenitá s tóny sušeného ovoce a medu.

Veltlínské zelené 2009 slámové

Víno žluté barvy, ve vůni se tóny lipového květu, spolu s kandovanou broskví a medově pampeliškovou vůní pozdně letního čerstvě posekaného sena, příjemně doplňují a vytvářejí velmi specifický aromatický zážitek. V chuti harmonická symbióza kyselin a cukrů doplněná o chuť sušené dýně charakterizující mineralitu sedleckého terroir.

Sedlecký sekt – brut

Exklusivní sekt vyrobený klasickou metodou kvašení v láhvi, zrál na kvasnicích 12 měsiců. Víno má výraznou vůni po lučních květech, chuť je svěží, šťavnatá s ryzlinkovo-minerální koncovkou. Vyrobeno z Ryzlinku vlašského.

Botella-Mapa
Botella-Mapa
Botella-Mapa

For order send email

or call 00420 725 737 885

8 + 4 =